Transistor: IGBT; 650V; 15A; 26W; SOT1293,TO3PF
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
WG40N65DFJQ
Tootja: WeEn Semiconductors
Tootja tootekood: WG40N65DFJQ
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT; 650V; 15A; 26W; SOT1293,TO3PF
| Mounting | THT |
| Case | TO3PF |
| Kind of package | tube |
| Type of transistor | IGBT |
| Power dissipation | 26W |
| Gate-emitter voltage | ±20V |
| Pulsed collector current | 120A |
| Collector current | 15A |
| Gate charge | 173nC |
| Collector-emitter voltage | 650V |