Transistor: IGBT; 650V; 50A; 227W; TO247-3
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
WG50N65HFW1Q
Tootja: WeEn Semiconductors
Tootja tootekood: WG50N65HFW1Q
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT; 650V; 50A; 227W; TO247-3
| Mounting | THT |
| Case | TO247-3 |
| Kind of package | tube |
| Type of transistor | IGBT |
| Power dissipation | 227W |
| Gate-emitter voltage | ±20V |
| Pulsed collector current | 150A |
| Collector current | 50A |
| Gate charge | 138nC |
| Collector-emitter voltage | 650V |