Tootekood: WR12W2R00FTLJ
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WR12W2R00FTLJ
  • Power
  • Resistance
  • Type of resistor
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Tolerance
  • Case - mm
  • Temperature coefficient
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; 1206; 2Ω; 250mW; ±1%; 200ppm/°C; 200V
Power 250mW
Resistance
Type of resistor thick film
Operating voltage 200V
Case - inch 1206
Tolerance ±1%
Case - mm 3216
Temperature coefficient 200ppm/°C