Tootekood: WT1H107M10016PA
Tootja: SAMWHA
Tootja tootekood: WT1H107M10016PA
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Height
  • Body dimensions
  • Diameter
  • Capacitance
  • Type of capacitor
  • Service life
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 50VDC; Ø10x16mm; ±20%; 5000h
Mounting THT
Operating voltage 50V DC
Operating temperature ≤ 125°C
Tolerance ±20%
Height 16mm
Body dimensions Ø10x16mm
Diameter 10mm
Capacitance 100µF