Tootekood: XL2D-250/5A
Tootja: CROMPTON - TE CONNECTIVITY
Tootja tootekood: XL2D-250/5A
  • Output current
  • Mounting
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Operating frequency
  • Internal diameter
  • Conform to the norm
  • Conform to the norm
  • Input current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Current transformer; Iin: 250A; Iout: 5A; 0.5@max10VA,1@max12.5VA
Output current 5A
Mounting screw, for DIN rail mounting (optional)
Operating temperature -20...45°C
Operating frequency 50...60Hz
Internal diameter 14mm
Conform to the norm EN 60044-1, EN 61869-1
Input current 250A