Transistor: NPN; bipolar; 400V; 0.3A; 1W; TO92
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ZTX458STZ
Tootja: DIODES INCORPORATED
Tootja tootekood: ZTX458STZ
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; bipolar; 400V; 0.3A; 1W; TO92
| Mounting | THT |
| Case | TO92 |
| Kind of package | Ammo Pack |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Power dissipation | 1W |
| Collector current | 300mA |
| Frequency | 50MHz |
| Collector-emitter voltage | 400V |