Transistor: NPN; bipolar; 300V; 0.5A; 1W; TO92
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ZTX657STZ
Tootja: DIODES INCORPORATED
Tootja tootekood: ZTX657STZ
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; bipolar; 300V; 0.5A; 1W; TO92
| Mounting | THT |
| Case | TO92 |
| Kind of package | Ammo Pack |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Power dissipation | 1W |
| Collector current | 500mA |
| Frequency | 30MHz |
| Collector-emitter voltage | 300V |