0680L0630-05
Multiples:
5000.0
Minimum quantity:
5000.0
Product code:
0680L0630-05
Manufacturer: BEL
Manufacturer code: 0680L0630-05
Specification for 0680L0630-05
| Mounting | SMD |
| Resistance | 410mΩ |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Leads | soldering pads |
| Current rating | 630mA |
| Rated voltage | 125V DC |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | time-lag |