Pin; M8; Plunger mat: stainless steel; Ø: 15mm; Thread len: 80mm
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
098DM08080E
Manufacturer: FATH
Manufacturer code: 098DM08080E
Product downloads
Specification for Pin; M8; Plunger mat: stainless steel; Ø: 15mm; Thread len: 80mm
| Series | Swivel Feet |
| Thread | M8 |
| Thread length | 80mm |
| Type of mounting element | pin |
| Spanner size | 14mm |
| Connection | ball joint |
| Plunger material | stainless steel |
| Tip diameter | 15mm |