Cable chain; Series: 10
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
10.025.145.0
Manufacturer: igus
Manufacturer code: 10.025.145.0
Product downloads
Specification for Cable chain; Series: 10
| Version | non-openable frames |
| Length | 1006mm |
| Internal width | 25mm |
| External width | 36mm |
| Type of cable accessories | cable chain |
| Bending radius | 145mm |
| Internal height | 18mm |
| External height | 23mm |