Enclosure: multipurpose; with panel; DESIGNER; X: 85mm; Y: 145mm
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
10003.9
Manufacturer: TEKO
Manufacturer code: 10003.9
Product downloads
Specification for Enclosure: multipurpose; with panel; DESIGNER; X: 85mm; Y: 145mm
| Enclosure material | ABS |
| Type of enclosure | multipurpose |
| Version | with panel |
| Dimension Y | 145mm |
| Body colour | black |
| Dimension X | 85mm |
| Dimension Z | 61mm |
| Panel material | aluminium |