Grommet; black; UL94HB; TPR
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
10118191
Manufacturer: ESSENTRA
Manufacturer code: 10118191
Product downloads
Specification for Grommet; black; UL94HB; TPR
| Operating temperature | 0...80°C |
| Material | PVC |
| Body colour | black |
| Panel cutout diameter | 31mm |
| Panel thickness | max. 3mm |
| Outside diameter | 35mm |
| Hole diameter | 25mm |
| Type of cable accessories | grommet |