Enclosure: for remote controller; X: 37mm; Y: 61mm; Z: 15mm; grey
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
10120/2.2
Manufacturer: TEKO
Manufacturer code: 10120/2.2
Product downloads
Specification for Enclosure: for remote controller; X: 37mm; Y: 61mm; Z: 15mm; grey
| Type of enclosure | for remote controller |
| Version | with battery compartment |
| Dimension Y | 61mm |
| Body colour | grey |
| Dimension X | 37mm |
| Dimension Z | 15mm |
| Number of buttons | 2 |
| Actuator colour | blue |