Enclosure: for remote controller; X: 37mm; Y: 61mm; Z: 15mm; black
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
10120.9
Manufacturer: TEKO
Manufacturer code: 10120.9
Product downloads
Specification for Enclosure: for remote controller; X: 37mm; Y: 61mm; Z: 15mm; black
| Type of enclosure | for remote controller |
| Version | with battery compartment |
| Dimension Y | 61mm |
| Body colour | black |
| Dimension X | 37mm |
| Dimension Z | 15mm |
| Number of buttons | 1 |
| Actuator colour | red |