Grommet; black; UL94HB; TPR
Multiples:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Product code:
10283998
Manufacturer: ESSENTRA
Manufacturer code: 10283998
Specification for Grommet; black; UL94HB; TPR
| Operating temperature | 0...80°C |
| Material | PVC |
| Body colour | black |
| Panel cutout diameter | 5mm |
| Panel thickness | max. 2mm |
| Outside diameter | 8mm |
| Hole diameter | 2mm |
| Type of cable accessories | grommet |