Grommet; Ømount.hole: 30mm; Øhole: 25mm; black; UL94V-2; H: 11.5mm
Multiples:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Product code:
10316252
Manufacturer: ESSENTRA
Manufacturer code: 10316252
Specification for Grommet; Ømount.hole: 30mm; Øhole: 25mm; black; UL94V-2; H: 11.5mm
| Mounting | snap-fastener |
| Material | polyamide 66 |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Height | 11.5mm |
| Body colour | black |
| Panel cutout diameter | 30mm |
| Outside diameter | 33.5mm |
| Hole diameter | 25mm |
| Type of cable accessories | grommet |