Lamp: machine light; 24W; L: 560mm; 1A; 100°; -30÷70°C; IP67,IP69K
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
110410-02
Manufacturer: LED2WORK
Manufacturer code: 110410-02
Product downloads
Specification for Lamp: machine light; 24W; L: 560mm; 1A; 100°; -30÷70°C; IP67,IP69K
| Mounting | holders |
| Operating voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -30...70°C |
| IP rating | IP67, IP69K |
| Enclosure material | aluminium |
| Length | 560mm |
| Current rating | 1A |
| Dimensions | Ø70mm |
| Power consumption | 24W |
| Power supply | external |