Lamp: machine light; 26W; 60°; -10÷50°C; IP67,IP69K; 3052lm
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
110414-12
Manufacturer: LED2WORK
Manufacturer code: 110414-12
Product downloads
Specification for Lamp: machine light; 26W; 60°; -10÷50°C; IP67,IP69K; 3052lm
| Mounting | holders |
| Operating temperature | -10...50°C |
| IP rating | IP69K, IP67 |
| Enclosure material | aluminium |
| Length | 560mm |
| Current rating | 1.1A |
| Dimensions | Ø70mm |
| Power consumption | 26W |
| Power supply | external |
| Protection class | I |