Lamp: machine light; 74W; L: 1580mm; 3.1A; 100°; -30÷70°C; 9096lm
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
110710-02
Manufacturer: LED2WORK
Manufacturer code: 110710-02
Product downloads
Specification for Lamp: machine light; 74W; L: 1580mm; 3.1A; 100°; -30÷70°C; 9096lm
| Mounting | holders |
| Operating voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -30...70°C |
| IP rating | IP67, IP69K |
| Enclosure material | aluminium |
| Current rating | 3.1A |
| Dimensions | Ø70mm |
| Power consumption | 74W |
| Power supply | external |