Lamp: machine light; 19W; L: 545mm; 0.8A; 60000h; 100°; 5200-5700K
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
110994-12
Manufacturer: LED2WORK
Manufacturer code: 110994-12
Product downloads
Specification for Lamp: machine light; 19W; L: 545mm; 0.8A; 60000h; 100°; 5200-5700K
| Mounting | holders, screw type |
| Operating voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -10...50°C |
| IP rating | IP50 |
| Enclosure material | aluminium |
| Number of pins | 5 |
| Length | 545mm |
| Current rating | 800mA |
| Power consumption | 19W |
| Power supply | external |
| LED colour | RGBW |