Converter: DC/DC
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
110RCM150-12
Manufacturer: BEL
Manufacturer code: 110RCM150-12
Specification for Converter: DC/DC
| Output current | 12.5A |
| Power | 150W |
| Operating temperature | -40...70°C |
| Application | telecommunication |
| Output voltage | 12V |
| Efficiency | 92.5% |
| Number of outputs | 1 |
| Conform to the norm | CE |