Lamp: machine light; 24W; L: 1020mm; 1A; 60000h; 120°; 5200-5700K
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
111010-06
Manufacturer: LED2WORK
Manufacturer code: 111010-06
Product downloads
Specification for Lamp: machine light; 24W; L: 1020mm; 1A; 60000h; 120°; 5200-5700K
| Mounting | holders |
| Operating voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -10...60°C |
| IP rating | IP54 |
| Enclosure material | aluminium |
| Length | 1020mm |
| Current rating | 1A |
| Power consumption | 24W |
| Power supply | external |