Lamp: machine light; 8W; L: 350mm; 0.33A; 60000h; 120°; 5200-5700K
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
111010-13
Manufacturer: LED2WORK
Manufacturer code: 111010-13
Product downloads
Specification for Lamp: machine light; 8W; L: 350mm; 0.33A; 60000h; 120°; 5200-5700K
| Mounting | holders |
| Operating voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -10...60°C |
| IP rating | IP54 |
| Enclosure material | aluminium |
| Length | 350mm |
| Current rating | 330mA |
| Power consumption | 8W |
| Power supply | external |