Lamp: machine light; 10.6W; L: 1020mm; 0.44A; 60000h; 120°; -10÷50°C
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
111090-16
Manufacturer: LED2WORK
Manufacturer code: 111090-16
Product downloads
Specification for Lamp: machine light; 10.6W; L: 1020mm; 0.44A; 60000h; 120°; -10÷50°C
| Mounting | holders |
| Operating voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -10...50°C |
| IP rating | IP54 |
| Enclosure material | aluminium |
| Length | 1020mm |
| Current rating | 440mA |
| Power supply | external |
| LED colour | RGB |