Enclosure: for remote controller; X: 44mm; Y: 74mm; Z: 18mm; ABS
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
11122.4
Manufacturer: TEKO
Manufacturer code: 11122.4
Product downloads
Specification for Enclosure: for remote controller; X: 44mm; Y: 74mm; Z: 18mm; ABS
| Enclosure material | ABS |
| Type of enclosure | for remote controller |
| Version | with battery compartment |
| Dimension Y | 74mm |
| Body colour | black |
| Dimension X | 44mm |
| Dimension Z | 18mm |
| Kit contents | screw x1 |
| Number of buttons | 2 |
| Actuator colour | black |
| Enclosure description | hole for LED |