Loudspeaker; tweeter; 120/80W; 8Ω; 96.3x96.3x24mm; 900Hz÷30kHz
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
1153-1
Manufacturer: VISATON
Manufacturer code: 1153
Specification for Loudspeaker; tweeter; 120/80W; 8Ω; 96.3x96.3x24mm; 900Hz÷30kHz
| Colour | black |
| Height | 24mm |
| Impedance | 8Ω |
| Diameter | 70mm |
| Panel cutout diameter | 80mm |
| Sound level | 90dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | tweeter |