Lamp: industrial; INROLED 70; 90÷305VAC
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
115410-04
Manufacturer: LED2WORK
Manufacturer code: 115410-04
Product downloads
Specification for Lamp: industrial; INROLED 70; 90÷305VAC
| Mounting | holders |
| Operating temperature | -10...40°C |
| IP rating | IP67, IP69K |
| Enclosure material | aluminium |
| Dimensions | Ø70mm |
| Power consumption | 28W |
| Power supply | external |
| Protection class | I |