Enclosure: desktop; X: 161mm; Y: 95mm; Z: 64mm; ABS; light grey
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
115TP.5
Manufacturer: TEKO
Manufacturer code: 115TP.5
Product downloads
Specification for Enclosure: desktop; X: 161mm; Y: 95mm; Z: 64mm; ABS; light grey
| Enclosure material | ABS |
| Type of enclosure | desktop |
| Version | PCB is fastened in guides |
| Dimension Y | 95mm |
| Body colour | light grey |
| Dimension X | 161mm |
| Dimension Z | 64mm |
| Cover colour | transparent |
| Panel material | aluminium |