Lamp: industrial; 7.5W; L: 552mm; 0.31A; 60000h; 100°; 5200-5700K
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
117110-01
Manufacturer: LED2WORK
Manufacturer code: 117110-01
Product downloads
Specification for Lamp: industrial; 7.5W; L: 552mm; 0.31A; 60000h; 100°; 5200-5700K
| Mounting | holders |
| Operating voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -10...50°C |
| IP rating | IP69K |
| Enclosure material | polycarbonate |
| Number of pins | 5 |
| Application | food industry |
| Current rating | 310mA |
| Dimensions | Ø25mm |
| Power consumption | 7.5W |
| Power supply | external |