Lamp: machine light; 4W; L: 190mm; 160mA; 60000h; 100°; 5200-5700K
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
118010-02
Manufacturer: LED2WORK
Manufacturer code: 118010-02
Product downloads
Specification for Lamp: machine light; 4W; L: 190mm; 160mA; 60000h; 100°; 5200-5700K
| Mounting | holders |
| Operating voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -30...70°C |
| IP rating | IP67, IP69K |
| Enclosure material | aluminium |
| Length | 190mm |
| Current rating | 160mA |
| Power consumption | 4W |
| Power supply | external |