Lamp: machine light; 8.5W; L: 280mm; 0.33A; 50000h; 100°; 5200-5700K
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
119110-03
Manufacturer: LED2WORK
Manufacturer code: 119110-03
Product downloads
Specification for Lamp: machine light; 8.5W; L: 280mm; 0.33A; 50000h; 100°; 5200-5700K
| Mounting | holders |
| Operating voltage | 220...240V AC |
| Operating temperature | -30...50°C |
| IP rating | IP54 |
| Enclosure material | aluminium |
| Current rating | 330mA |
| Power consumption | 8.5W |
| Power supply | external |
| Protection class | I |