Lamp: machine light; 34W; L: 1040mm; 1.42A; 50000h; 100°; 5200-5700K
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
119510-03
Manufacturer: LED2WORK
Manufacturer code: 119510-03
Product downloads
Specification for Lamp: machine light; 34W; L: 1040mm; 1.42A; 50000h; 100°; 5200-5700K
| Mounting | holders |
| Operating voltage | 220...240V AC |
| Operating temperature | -30...50°C |
| IP rating | IP54 |
| Enclosure material | aluminium |
| Length | 1040mm |
| Power consumption | 34W |
| Power supply | external |
| Protection class | I |