Lamp: machine light; 51W; L: 1540mm; 2.13A; 50000h; 100°; 5200-5700K
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
119610-03
Manufacturer: LED2WORK
Manufacturer code: 119610-03
Product downloads
Specification for Lamp: machine light; 51W; L: 1540mm; 2.13A; 50000h; 100°; 5200-5700K
| Mounting | holders |
| Operating voltage | 220...240V AC |
| Operating temperature | -30...50°C |
| IP rating | IP54 |
| Enclosure material | aluminium |
| Power consumption | 51W |
| Power supply | external |
| Protection class | I |