Lamp: machine light; 8.5W; 60000h; 15°; 5000K; -10÷50°C; IP67; 24VDC
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
121011-04
Manufacturer: LED2WORK
Manufacturer code: 121011-04
Product downloads
Specification for Lamp: machine light; 8.5W; 60000h; 15°; 5000K; -10÷50°C; IP67; 24VDC
| Operating voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -10...50°C |
| IP rating | IP67 |
| Enclosure material | aluminium |
| Power consumption | 8.5W |
| Power supply | external |
| LED colour | white neutral |
| Colour temperature | 5000K |