Cab.accessories: LED lamp; IP20; Series: 122; Conform to: CE,VDE
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
12200.0-30
Manufacturer: STEGO
Manufacturer code: 12200.0-30
Product downloads
Specification for Cab.accessories: LED lamp; IP20; Series: 122; Conform to: CE,VDE
| Mounting | magnet |
| Operating voltage | 220...240V AC |
| Operating temperature | -30...40°C |
| IP rating | IP20 |
| Series | 122 |
| Power consumption | 16W |
| LED colour | white (sunshine) |
| Max. environment humidity | 90% |
| Electrical connection | connector with snap lock |
| Colour temperature | 6500K |
| Overall length | 700mm |
| Conform to the norm | CE, VDE |
| Type of cabinets accessory | LED lamp |