Indicator: LED; flat; white; 230VAC; Ø16.2mm; connectors 2,8x0,8mm
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
17-41123WZ
Manufacturer: EAO
Manufacturer code: 17-41123WZ
Product downloads
Specification for Indicator: LED; flat; white; 230VAC; Ø16.2mm; connectors 2,8x0,8mm
| Operating voltage | 230V AC |
| Leads | connectors |
| Mounting hole diameter | Ø16.2mm |
| Luminosity | 280mcd |
| LED diameter | 10mm |
| Kind of indicator | flat |
| Type of indicator | LED |
| Lamp colour | white |