Signaller: lighting; continuous light; Colour: amber; LED; IP65
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
210501900
Manufacturer: AUER SIGNAL
Manufacturer code: 210501900
Product downloads
Specification for Signaller: lighting; continuous light; Colour: amber; LED; IP65
| Supply voltage | 0...250V AC |
| Operating temperature | -25...70°C |
| IP rating | IP65 |
| Colour | amber |
| Series | modulSIGNAL50 |
| Application | signalling column |
| Body dimensions | Ø69x80mm |
| Light source | LED |
| Signalling method | continuous light |