Signaller: lighting; continuous light; Usup: 250VAC; IP65; 35mA
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
210502900
Manufacturer: AUER SIGNAL
Manufacturer code: 210502900
Product downloads
Specification for Signaller: lighting; continuous light; Usup: 250VAC; IP65; 35mA
| Supply voltage | 250V AC |
| Operating temperature | -25...70°C |
| IP rating | IP65 |
| Series | modulSIGNAL50 |
| Application | signalling column |
| Body dimensions | Ø69x69mm |
| Supply current | 35mA |
| Light source | bulb BA15D |
| Signalling method | continuous light |