Signaller: lighting; continuous light; 12÷230VDC; 12÷240VAC; IP65
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
22010000
Manufacturer: WERMA
Manufacturer code: 22010000
Specification for Signaller: lighting; continuous light; 12÷230VDC; 12÷240VAC; IP65
| Supply voltage | 12...230V DC, 12...240V AC |
| Power | 10W |
| Operating temperature | -20...50°C |
| IP rating | IP65 |
| Body dimensions | Ø75mm |
| Caution! | Bulb has to be ordered separately |
| Backlight colour | red |
| Kind of handle | BA15D |
| Light source | bulb BA15D |
| Signalling method | continuous light |
| Type of signaller | lighting |