Lamp: LED flood light; 4000(typ)K; IP65; Body: black; 20W; 230VAC
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
38902
Manufacturer: Goobay
Manufacturer code: 38902
Specification for Lamp: LED flood light; 4000(typ)K; IP65; Body: black; 20W; 230VAC
| Operating voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -25...40°C |
| IP rating | IP65 |
| Colour | neutral white |
| Body colour | black |
| Body dimensions | 140x120x25mm |
| Power consumption | 20W |
| Type of lamp | LED flood light |
| Colour temperature | 4000K |
| Light source | LED |
| Mounting height | 1.8...2.5m |