Lamp: LED flood light; 4000(typ)K; IP44; Body: black; 30W; 230VAC
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
39013
Manufacturer: Goobay
Manufacturer code: 39013
Specification for Lamp: LED flood light; 4000(typ)K; IP44; Body: black; 30W; 230VAC
| Operating voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -25...40°C |
| IP rating | IP44 |
| Colour | neutral white |
| Body colour | black |
| Body dimensions | 170x224x28mm |
| Power consumption | 30W |
| Type of lamp | LED flood light |
| Light source features | motion sensor integrated |
| Colour temperature | 4000K |
| Light source | LED |
| Mounting height | 1.8...3m |
| Detection area | 100° x 8m |
| Counting range | 10s...5min |