LED lamp; warm white; GU10; 230VAC; 230lm; 3.2W; 2700K; CRImin: 80
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
4058075198555
Manufacturer: OSRAM
Manufacturer code: 4058075198555
Specification for LED lamp; warm white; GU10; 230VAC; 230lm; 3.2W; 2700K; CRImin: 80
| Operating voltage | 230V AC |
| Colour | warm white |
| Length | 53mm |
| Diameter | 51mm |
| Power consumption | 2.8W |
| Type of lamp | LED lamp |
| Kind of handle | GU10 |
| Colour temperature | 2700K |
| Min. colour rendering index | 80 |