LED lamp; neutral white; E14; 230VAC; 806lm; 7W; 4000K; CRImin: 80
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
4058075311886
Manufacturer: OSRAM
Manufacturer code: 4058075311886
Specification for LED lamp; neutral white; E14; 230VAC; 806lm; 7W; 4000K; CRImin: 80
| Operating voltage | 230V AC |
| Colour | neutral white |
| Diameter | 38mm |
| Power consumption | 7W |
| Type of lamp | LED lamp |
| Kind of handle | E14 |
| Colour temperature | 4000K |
| Min. colour rendering index | 80 |