Packing tapes; L: 66m; Width: 24mm; Colour: transparent; ESD
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
42-015-5001
Manufacturer: EUROSTAT GROUP
Manufacturer code: 42-015-5001
Product downloads
Specification for Packing tapes; L: 66m; Width: 24mm; Colour: transparent; ESD
| Colour | transparent |
| Version | ESD |
| Width | 24mm |
| Length | 66m |
| Roll diameter max. | 76mm |
| Features of storage accessories | antistatic |
| Application of storage accessories | packing |
| Type of storage accessories | packing tapes |