4304.5022
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
4304.5022
Manufacturer: SCHURTER
Manufacturer code: 4304.5022
Product downloads
Specification for 4304.5022
| Operating temperature | -25...85°C |
| IP rating | IP40 |
| Electrical mounting | FASTON connectors |
| Connector | plug |
| Kind of connector | male |
| Type of connector | AC supply |
| Current rating | 2A |
| Rated voltage | 250V AC |