Cable chain; MEDIUM; Bend.rad: 125mm; L: 1000mm; Int.height: 35mm
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
435MU050125
Manufacturer: BREVETTI
Manufacturer code: 435MU050125
Product downloads
Specification for Cable chain; MEDIUM; Bend.rad: 125mm; L: 1000mm; Int.height: 35mm
| Version | frames openable from inner radius, frames openable from outer radius |
| Length | 1m |
| Internal width | 50mm |
| External width | 70mm |
| Type of cable accessories | cable chain |
| Bending radius | 125mm |
| Internal height | 35mm |
| External height | 49mm |