LED lamp; warm white; E27; 230VAC; 470lm; 4W; 300°; 2700(typ)K
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
44241
Manufacturer: Goobay
Manufacturer code: 44241
Specification for LED lamp; warm white; E27; 230VAC; 470lm; 4W; 300°; 2700(typ)K
| Colour | warm white |
| Length | 106mm |
| Diameter | 60mm |
| Power consumption | 4W |
| Rated voltage | 230V AC |
| Luminosity | 470lm |
| Viewing angle | 300° |
| Type of lamp | LED lamp |
| Light source features | equivalent to 40W |
| Kind of handle | E27 |
| Colour temperature | 2700K |