Protective tube; ØBraid : 32mm; grey; L: 25m; -5÷60°C; Øint: 25mm
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
444039 -AS
Manufacturer: AKS ZIELONKA
Manufacturer code: 444039 -AS
Specification for Protective tube; ØBraid : 32mm; grey; L: 25m; -5÷60°C; Øint: 25mm
| Operating temperature | -5...60°C |
| Colour | grey |
| Resistance to | UV rays |
| Version | with pilot wire |
| Length | 25m |
| Internal diameter | 25mm |
| Plating material | PVC |
| Type of cable accessories | protective tube |