Loudspeaker; 10W; 4Ω; Ø54.1x24mm; 460÷20000Hz; Sound level: 79dB
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
4463
Manufacturer: VISATON
Manufacturer code: 4463
Product downloads
Specification for Loudspeaker; 10W; 4Ω; Ø54.1x24mm; 460÷20000Hz; Sound level: 79dB
| Power | 10W |
| Colour | black |
| Height | 24mm |
| Impedance | 4Ω |
| Body dimensions | Ø54.1x24mm |
| Diameter | 54.1mm |
| Maximum power | 20W |
| Sound level | 79dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Sound frequency | 460...20000Hz |