Sound signaller; 22mm; 45; -25÷70°C; Ø22.3mm; IP40; 24VAC; 24VDC
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
45-2H00.2016.000
Manufacturer: EAO
Manufacturer code: 45-2H00.2016.000
Product downloads
Specification for Sound signaller; 22mm; 45; -25÷70°C; Ø22.3mm; IP40; 24VAC; 24VDC
| Supply voltage | 24V AC, 24V DC |
| Operating temperature | -25...70°C |
| IP rating | IP40 |
| Leads | screw terminals |
| Mounting hole diameter | Ø22.3mm |
| Sound level | 95dB (d=0.1 m) |
| Signalling method | buzzer |
| Actuator colour | black |
| Type of signaller | sound |